TA305PA1R50JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 1.5 OHM 5W 5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TA305PA1R50JE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TA305PA1R50JE
Αριθμός εξαρτήματος TA305PA1R50JE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 1.5 OHM 5W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43018 pcs Φύλλο δεδομένων TA305PA1R50JE.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Powerchip® Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Σειρά Power Chip® TA Λειτουργία του πίνακα 1.5 Ohms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα OHTA305PA1R50JE
OHTA305PA1R50JE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 180°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.020" (25.91mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1.5 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Σύνθεση Thick Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TA305PA200KJE
TA305PA200KJE
Περιγραφή: RES 200K OHM 5W 5% RADIAL
Σε απόθεμα: 42921 pcs
Κατεβάστε: TA305PA200KJE.pdf
RFQ
TA305PA1K50JE
TA305PA1K50JE
Περιγραφή: RES 1.5K OHM 5W 5% RADIAL
Σε απόθεμα: 43140 pcs
Κατεβάστε: TA305PA1K50JE.pdf
RFQ
TA305PA1R50J
TA305PA1R50J