TA203PA1K50JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 1.5K OHM 3W 5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TA203PA1K50JE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TA203PA1K50JE
Αριθμός εξαρτήματος TA203PA1K50JE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 1.5K OHM 3W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51586 pcs Φύλλο δεδομένων TA203PA1K50JE.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Powerchip® Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Σειρά Power Chip® TA Λειτουργία του πίνακα 1.5 kOhms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα OHTA203PA1K50JE
OHTA203PA1K50JE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 180°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.620" (15.75mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1.5 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film Σύνθεση Thick Film