TA1K0PH42R0KE
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 42 OHM 10% 1000W
Φύλλα δεδομένων: TA1K0PH42R0KE.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 429 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 429 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TA1K0PH42R0KE
Αριθμός εξαρτήματος TA1K0PH42R0KE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 42 OHM 10% 1000W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 429 pcs Φύλλο δεδομένων TA1K0PH42R0KE.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" L x 3.000" W (76.20mm x 76.20mm) Σειρά TAP1000
Λειτουργία του πίνακα 42 Ohms Ισχύς (Watts) 1000W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Box
Αλλα ονόματα OHTA1K0PH42R0KE
OHTA1K0PH42R0KE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks μόλυβδος Style #10-32 Threaded
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.548" (39.31mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 42 Ohms ±10% 1000W Thick Film Chassis Mount Resistor Σύνθεση Thick Film