RW3R5EA1R00JE
OhmiteOhmite
RW3R5EA1R00JE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1 OHM 5% 3.5W J LEAD
Φύλλα δεδομένων: RW3R5EA1R00JE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RW3R5EA1R00JE
Αριθμός εξαρτήματος RW3R5EA1R00JE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES SMD 1 OHM 5% 3.5W J LEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40245 pcs Φύλλο δεδομένων RW3R5EA1R00JE.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD J-Lead, Recessed Μέγεθος / Διαστάσεις 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
Σειρά RW Λειτουργία του πίνακα 1 Ohms
Ισχύς (Watts) 3.5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 8127 J-Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.278" (7.06mm) Χαρακτηριστικά Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1 Ohms ±5% 3.5W Chip Resistor 8127 J-Lead Current Sense Wirewound
Σύνθεση Wirewound
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RW3R5EA47R0J
RW3R5EA47R0J
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES SMD 47 OHM 5% 3.5W J LEAD
Σε απόθεμα: 35416 pcs
Κατεβάστε: RW3R5EA47R0J.pdf
RFQ
RW3R5EA1R00J
RW3R5EA1R00J
Κατεβάστε: RW3R5EA1R00J.pdf
RFQ
RW3R5EA1R00JET
RW3R5EA1R00JET