RW2R0CBR300JET
OhmiteOhmite
Ohmite
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 0.3 OHM 5% 2W J LEAD
Φύλλα δεδομένων: RW2R0CBR300JET.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RW2R0CBR300JET Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.3 OHM 5% 2W J LEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60213 pcs Φύλλο δεδομένων RW2R0CBR300JET.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±90ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD J-Lead, Pedestal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Σειρά RW Λειτουργία του πίνακα 300 mOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4122 J-Lead Αλλα ονόματα OHRW2R0CBR300JET
OHRW2R0CBR300JET-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.227" (5.77mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 300 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound Σύνθεση Wirewound