RW1S5CA1R00JET
OhmiteOhmite
Ohmite
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1 OHM 5% 1.5W J LEAD
Φύλλα δεδομένων: RW1S5CA1R00JET.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RW1S5CA1R00JET Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES SMD 1 OHM 5% 1.5W J LEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64002 pcs Φύλλο δεδομένων RW1S5CA1R00JET.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD J-Lead, Pedestal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Σειρά RW Λειτουργία του πίνακα 1 Ohms
Ισχύς (Watts) 1.5W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 3916 J-Lead Αλλα ονόματα OHRW1S5CA1R00JET
OHRW1S5CA1R00JET-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.164" (4.17mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1 Ohms ±5% 1.5W Chip Resistor 3916 J-Lead Current Sense Wirewound Σύνθεση Wirewound