RW1S0CKR010DE
OhmiteOhmite
RW1S0CKR010DE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 0.01 OHM 0.5% 1W 4324
Φύλλα δεδομένων: RW1S0CKR010DE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RW1S0CKR010DE
Αριθμός εξαρτήματος RW1S0CKR010DE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.01 OHM 0.5% 1W 4324 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23582 pcs Φύλλο δεδομένων RW1S0CKR010DE.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.425" L x 0.244" W (10.80mm x 6.20mm)
Σειρά RW1S0CK Λειτουργία του πίνακα 10 mOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 4324 J-Lead (4 Terminals) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.091" (2.30mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10 mOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 4324 J-Lead (4 Terminals) Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thick Film
Σύνθεση Thick Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RW1S0CKR010DET
RW1S0CKR010DET
Κατασκευαστές: Ohmite