RC1R0EA15R0KE
OhmiteOhmite
RC1R0EA15R0KE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 15 OHM 10% 1W J LEAD
Φύλλα δεδομένων: RC1R0EA15R0KE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RC1R0EA15R0KE
Αριθμός εξαρτήματος RC1R0EA15R0KE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES SMD 15 OHM 10% 1W J LEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17069 pcs Φύλλο δεδομένων RC1R0EA15R0KE.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας -1300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD J-Lead, Recessed Μέγεθος / Διαστάσεις 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
Σειρά RC Λειτουργία του πίνακα 15 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 8127 J-Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.278" (7.06mm) Χαρακτηριστικά Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 15 Ohms ±10% 1W Chip Resistor 8127 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition