MOX91022505FTE
OhmiteOhmite
MOX91022505FTE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 25M OHM 3.8W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MOX91022505FTE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MOX91022505FTE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 25M OHM 3.8W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11761 pcs Φύλλο δεδομένων MOX91022505FTE.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia x 1.063" L (8.00mm x 27.00mm)
Σειρά Super-Mox Λειτουργία του πίνακα 25 MOhms
Ισχύς (Watts) 3.8W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 225°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 25 MOhms ±1% 3.8W Through Hole Resistor Axial High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Oxide Film