MOX5002701GSE
OhmiteOhmite
MOX5002701GSE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 2.7K OHM 2W 2% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MOX5002701GSE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MOX5002701GSE
Αριθμός εξαρτήματος MOX5002701GSE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 2.7K OHM 2W 2% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85678 pcs Φύλλο δεδομένων MOX5002701GSE.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm)
Σειρά MOX500 Λειτουργία του πίνακα 2.7 kOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.7 kOhms ±2% 2W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Thick Film