MOX112523100AD
OhmiteOhmite
Ohmite
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 1T OHM 1.5W 0.5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MOX112523100AD Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 1T OHM 1.5W 0.5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4129 pcs Φύλλο δεδομένων
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας 100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 1.270" L (4.19mm x 32.26mm)
Σειρά Mini-Mox Ισχύς (Watts) 1.5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα Q7730495G Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 220°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή ±0.5% 1.5W Through Hole Resistor Axial High Voltage Thick Film Σύνθεση Thick Film