MOX-2-121005FE
OhmiteOhmite
MOX-2-121005FE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 10M OHM 5W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MOX-2-121005FE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MOX-2-121005FE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 10M OHM 5W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10225 pcs Φύλλο δεδομένων MOX-2-121005FE.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.310" Dia x 2.120" L (7.87mm x 53.85mm)
Σειρά Maxi-Mox Λειτουργία του πίνακα 10 MOhms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα MOX-2-121005FE-ND
MOX2FE-10M
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 210°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10 MOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial High Voltage Thick Film Σύνθεση Thick Film