MC102821503JE
OhmiteOhmite
MC102821503JE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 150K OHM 5% 1.5W 5025
Φύλλα δεδομένων: MC102821503JE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC102821503JE
Αριθμός εξαρτήματος MC102821503JE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES SMD 150K OHM 5% 1.5W 5025 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41219 pcs Φύλλο δεδομένων MC102821503JE.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Σειρά Macrochip Λειτουργία του πίνακα 150 kOhms
Ισχύς (Watts) 1.5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 180°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.142" (3.60mm) Χαρακτηριστικά High Voltage, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 150 kOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film