MC102521506JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 150M OHM 5% 1.5W 5025
Φύλλα δεδομένων: MC102521506JE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC102521506JE
Αριθμός εξαρτήματος MC102521506JE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES SMD 150M OHM 5% 1.5W 5025 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37910 pcs Φύλλο δεδομένων MC102521506JE.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Σειρά Macrochip Λειτουργία του πίνακα 150 MOhms
Ισχύς (Watts) 1.5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 5025 J-Lead Αλλα ονόματα OHMC102521506JE
OHMC102521506JE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 180°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.142" (3.60mm)
Χαρακτηριστικά High Voltage, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 150 MOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 5025 J-Lead High Voltage, Non-Inductive Thick Film Σύνθεση Thick Film