EVFT252EP100KJE
OhmiteOhmite
EVFT252EP100KJE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 100K OHM 5% 280W
Φύλλα δεδομένων: EVFT252EP100KJE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EVFT252EP100KJE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 100K OHM 5% 280W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1703 pcs Φύλλο δεδομένων EVFT252EP100KJE.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±260ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.205" Dia x 9.921" L (30.60mm x 252.00mm) Σειρά Euro-Power
Λειτουργία του πίνακα 100 kOhms Ισχύς (Watts) 280W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Tubular
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 350°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Brackets (not included)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
μόλυβδος Style Solder Lugs Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 kOhms ±5% 280W Wirewound Chassis Mount Resistor