EVFL252EP4R7JE
OhmiteOhmite
EVFL252EP4R7JE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 280W
Φύλλα δεδομένων: EVFL252EP4R7JE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EVFL252EP4R7JE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 280W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1645 pcs Φύλλο δεδομένων EVFL252EP4R7JE.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±400ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.299" Dia x 9.843" L (33.00mm x 250.00mm) Σειρά Euro-Power
Λειτουργία του πίνακα 4.7 Ohms Ισχύς (Watts) 280W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Tubular
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 350°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Brackets, Termination
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
μόλυβδος Style Solder Lugs Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4.7 Ohms ±5% 280W Wirewound Chassis Mount Resistor