605SJR00800E-T
OhmiteOhmite
605SJR00800E-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 0.008 OHM 5% 1/2W L BEND
Φύλλα δεδομένων: 605SJR00800E-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 605SJR00800E-T Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.008 OHM 5% 1/2W L BEND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4482 pcs Φύλλο δεδομένων 605SJR00800E-T.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.551" L x 0.205" W (14.00mm x 5.20mm)
Σειρά 60S Λειτουργία του πίνακα 8 mOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Strip, L Bend Αλλα ονόματα 605SJR00800ET
605SJR00800ETR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 8 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Strip, L Bend Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Element
Σύνθεση Metal Element
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
605SJR00800E
605SJR00800E
Κατασκευαστές: Ohmite