602SJR00300E-T
OhmiteOhmite
602SJR00300E-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 0.003 OHM 5% 1/4W L BEND
Φύλλα δεδομένων: 602SJR00300E-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 602SJR00300E-T Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.003 OHM 5% 1/4W L BEND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5759 pcs Φύλλο δεδομένων 602SJR00300E-T.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.551" L x 0.118" W (14.00mm x 3.00mm)
Σειρά 60S Λειτουργία του πίνακα 3 mOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Strip, L Bend Αλλα ονόματα 602SJR00300ET
602SJR00300ETR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Strip, L Bend Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Element
Σύνθεση Metal Element
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
602HR050E
602HR050E
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 0.05 OHM 1/5W 3% AXIAL
Σε απόθεμα: 107281 pcs
Κατεβάστε: 602HR050E.pdf
RFQ
602SJR00500
602SJR00500
Περιγραφή: RES 0.005 OHM 5% 1/4W L BEND
Σε απόθεμα: 4753 pcs
Κατεβάστε: 602SJR00500.pdf
RFQ
602SJR00300E
602SJR00300E
Κατεβάστε: 602SJR00300E.pdf
602SJR00500E-T
602SJR00500E-T
Κατεβάστε: 602SJR00500E-T.pdf
602W2CSXX62B30X
602W2CSXX62B30X
Κατασκευαστές: Conec
Περιγραφή: CONN RCPT FEMALE SOCKETS 2POS
Κατεβάστε:
602PTZ 0001000
602PTZ 0001000
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: RG59 +2C18 FS +2C18 CMP BPEEL
Σε απόθεμα: 92 pcs
Κατεβάστε: 602PTZ 0001000.pdf
Κατεβάστε: 602SJR00300.pdf
602W2CSXX55S40X
602W2CSXX55S40X
Κατασκευαστές: Conec