50/100MNJ10R0DE
OhmiteOhmite
Ohmite
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 10 OHM 5% 100W
Φύλλα δεδομένων: 50/100MNJ10R0DE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 50/100MNJ10R0DE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 10 OHM 5% 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6454 pcs Φύλλο δεδομένων 50/100MNJ10R0DE.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.688" L x 0.750" W (93.68mm x 19.05mm) Σειρά Metalohm
Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα OH50/100MNJ10R0DE
OH50/100MNJ10R0DE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks μόλυβδος Style Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.750" (19.05mm)
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound