40/70MNJ5R00DE
OhmiteOhmite
Ohmite
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 5 OHM 5% 70W
Φύλλα δεδομένων: 40/70MNJ5R00DE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 40/70MNJ5R00DE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 5 OHM 5% 70W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6145 pcs Φύλλο δεδομένων 40/70MNJ5R00DE.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±180ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.563" L x 0.750" W (65.10mm x 19.05mm) Σειρά Metalohm
Λειτουργία του πίνακα 5 Ohms Ισχύς (Watts) 70W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα OH40/70MNJ5R00DE
OH40/70MNJ5R00DE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks μόλυβδος Style Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.750" (19.05mm)
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 5 Ohms ±5% 70W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound