LP P47F-P2S1-35-1-30-R1
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED GREEN CLEAR SMD BOTTOM ENTRY
Φύλλα δεδομένων: LP P47F-P2S1-35-1-30-R1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LP P47F-P2S1-35-1-30-R1 Κατασκευαστής OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 368627 pcs Φύλλο δεδομένων LP P47F-P2S1-35-1-30-R1.pdf
Μήκος κύματος - Peak 562nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 560nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.3V Οπτική γωνία 120°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 1.90mm Dia
Σειρά PointLED Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, Flat Lead Αλλα ονόματα 475-3424-2
LP P47F-P2S1-35
LP P47F-P2S1-35-ND
Q65111A1828
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Bottom Entry Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Αξιολόγηση 140mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top, 1.60mm
φακός χρώμα Colorless Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος (Max) 0.88mm Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Green 560nm LED Indication - Discrete 2.3V 2-SMD, Flat Lead Τρέχουσες - Test 30mA