HDSP2112S
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: HDSP2112S
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY 8CHAR .200" HI EFF RED
Φύλλα δεδομένων: HDSP2112S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HDSP2112S
Αριθμός εξαρτήματος HDSP2112S Κατασκευαστής OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4524 pcs Φύλλο δεδομένων HDSP2112S.pdf
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)
Σειρά Intelligent Display® Αλλα ονόματα Q68000A8562
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Αξιολόγηση 330µcd
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant εσωτερική σύνδεση -
διασύνδεση Parallel, 8-Bit Λεπτομερής περιγραφή Dot Matrix Display Module 5 x 7 Red Parallel, 8-Bit 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)