GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1-300-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED WHT DIFF 2700K 300MA SMD
Φύλλα δεδομένων: GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1-300-R18.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1-300-R18 Κατασκευαστής OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Περιγραφή LED WHT DIFF 2700K 300MA SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48781 pcs Φύλλο δεδομένων GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1-300-R18.pdf
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 38V Οπτική γωνία 120°
Θερμική αντίσταση της συσκευασίας 1.8°C/W Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) Σειρά DURIS® S 10
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2828 (7070 Metric)
Αλλα ονόματα GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1
GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1-300-R18-ND
Q65111A7553
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Ροή @ 85 ° C, έλεγχος ρεύματος -
Ροή @ 25 ° C, δοκιμή ρεύματος 1355 lm (1210 lm ~ 1500 lm) Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting DURIS® S 10 White, Warm 2700K 38V 300mA 120° 2828 (7070 Metric)
Τρέχουσες - Test 300mA Τρέχουσες - Max 400mA