GW CSSRM2.PM-N2N4-A232-1-700-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
GW CSSRM2.PM-N2N4-A232-1-700-R18 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Περιγραφή προϊόντος LED OSLON SSL COOL WHT 5700K
Φύλλα δεδομένων: GW CSSRM2.PM-N2N4-A232-1-700-R18.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GW CSSRM2.PM-N2N4-A232-1-700-R18 Κατασκευαστής OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 5871 pcs Φύλλο δεδομένων GW CSSRM2.PM-N2N4-A232-1-700-R18.pdf
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.8V Οπτική γωνία 120°
Θερμική αντίσταση της συσκευασίας 2.1°C/W Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Σειρά OSLON® Square
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1212 (3030 Metric)
Αλλα ονόματα GW CSSRM2.PM-N2N4-A232-1-700-R18-ND
Q65112A0220
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test 156 lm/W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.088" (2.24mm)
Ροή @ 85 ° C, έλεγχος ρεύματος 305 lm (290 lm ~ 320 lm) Ροή @ 25 ° C, δοκιμή ρεύματος -
Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting OSLON® Square White, Cool 5700K 2.8V 700mA 120° 1212 (3030 Metric) Τρέχουσες - Test 700mA
Τρέχουσες - Max 1.8A Χρώμα White, Cool