| Διαθέσιμη ποσότητα | 4811 pcs | Φύλλο δεδομένων | GW CSSRM1.EC-MRMT-5L7N-1-700-R18.pdf |
| Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) | 2.8V | Οπτική γωνία | 120° |
| Θερμική αντίσταση της συσκευασίας | 3°C/W | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | SMD |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) | Σειρά | OSLON® Square |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) | Συσκευασία / υπόθεση | 1212 (3030 Metric) |
τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 2 (1 Year) | Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test | 120 lm/W |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.077" (1.95mm) |
| Ροή @ 85 ° C, έλεγχος ρεύματος | 235 lm (210 lm ~ 259 lm) | Ροή @ 25 ° C, δοκιμή ρεύματος | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | LED Lighting OSLON® Square White, Neutral 4000K 2.8V 700mA 120° 1212 (3030 Metric) | Τρέχουσες - Test | 700mA |
| Τρέχουσες - Max | 1.8A | Χρώμα | White, Neutral |