GW CSSRM1.CC-MPMR-5R8T-1-700-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
GW CSSRM1.CC-MPMR-5R8T-1-700-R18 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Περιγραφή προϊόντος LED OSLON WARM WHITE 3000K 1212
Φύλλα δεδομένων: GW CSSRM1.CC-MPMR-5R8T-1-700-R18.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GW CSSRM1.CC-MPMR-5R8T-1-700-R18 Κατασκευαστής OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 75106 pcs Φύλλο δεδομένων GW CSSRM1.CC-MPMR-5R8T-1-700-R18.pdf
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.85V Οπτική γωνία 120°
Θερμική αντίσταση της συσκευασίας 3°C/W Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Σειρά OSLON® Square
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1212 (3030 Metric)
Αλλα ονόματα GW CSSRM1.CC-MPMR-5R8T-1
GW CSSRM1.CC-MPMR-5R8T-1-700-R18-ND
Q65111A6748
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.077" (1.95mm) Ροή @ 85 ° C, έλεγχος ρεύματος 202 lm (180 lm ~ 224 lm)
Ροή @ 25 ° C, δοκιμή ρεύματος - Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting OSLON® Square White, Warm 3000K 2.85V 700mA 120° 1212 (3030 Metric)
Τρέχουσες - Test 700mA Τρέχουσες - Max 1.8A