GD DASPA2.14-RMRO-25-1-100-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSCONIQ P 2226 DEEP BLUE
Φύλλα δεδομένων: GD DASPA2.14-RMRO-25-1-100-R18.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GD DASPA2.14-RMRO-25-1-100-R18 Κατασκευαστής OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 161362 pcs Φύλλο δεδομένων GD DASPA2.14-RMRO-25-1-100-R18.pdf
μήκος κύματος 450nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.9V
Οπτική γωνία 110° Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm) Σειρά OSCONIQ® P 2226
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1009 (2622 Metric)
Αλλα ονόματα 475-3347-2
Q65112A3338
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.052" (1.31mm)
Τρέχουσες - Test 100mA Τρέχουσες - Max 250mA