CU24025ECPB-W1J
Noritake Co., Inc.Noritake Co., Inc.
CU24025ECPB-W1J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Noritake Co., Inc.
Περιγραφή προϊόντος MODULE VF DISPLAY 24X2 5MM CHAR
Φύλλα δεδομένων: 1.CU24025ECPB-W1J.pdf2.CU24025ECPB-W1J.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CU24025ECPB-W1J Κατασκευαστής Noritake Co., Inc.
Περιγραφή MODULE VF DISPLAY 24X2 5MM CHAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5697 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CU24025ECPB-W1J.pdf2.CU24025ECPB-W1J.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Επισκόπηση Περιοχή 85.20mm L x 11.50mm W
Σειρά U-Version Περίγραμμα L x Π x Υ 125.00mm x 36.00mm x 20.74mm
Αλλα ονόματα 286-1029
CU24025ECPB-W1J-ND
CU24025ECPBW1J
Q1153577
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Dots - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση -
Μορφή 5 x 7 Dots οθόνη Τύπος Character
Μορφή εμφάνισης 24 x 2 Λεπτομερής περιγραφή Vacuum Fluorescent Display (VFD) 24 x 2 Character 5V 125.00mm x 36.00mm x 20.74mm
χαρακτήρα Μέγεθος 4.70mm H x 2.40mm W