SMG35VB682M22DLL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
SMG35VB682M22DLL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nippon Chemi-Con
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMG35VB682M22DLL Κατασκευαστής Nippon Chemi-Con
Περιγραφή CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6028 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm)
Σειρά SMG Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.09A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.3372A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 7.053 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 6800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7.053 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 6800µF