MVH50VC22RMH63TP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Φύλλα δεδομένων: MVH50VC22RMH63TP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MVH50VC22RMH63TP Κατασκευαστής Nippon Chemi-Con
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4807 pcs Φύλλο δεδομένων MVH50VC22RMH63TP.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά MVH Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 50mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.248" (6.30mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.3 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2.3 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 125°C
χωρητικότητα 22µF εφαρμογές General Purpose