MVA50VC47RMF80TP
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Φύλλα δεδομένων: MVA50VC47RMF80TP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MVA50VC47RMF80TP Κατασκευαστής Nippon Chemi-Con
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4741 pcs Φύλλο δεδομένων MVA50VC47RMF80TP.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά MVA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 85mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.303" (7.70mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4.232 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 4.232 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 47µF εφαρμογές General Purpose