ERLA201LIN142KA40M
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
ERLA201LIN142KA40M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nippon Chemi-Con
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1400UF 10% 200V SNAP
Φύλλα δεδομένων: ERLA201LIN142KA40M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ERLA201LIN142KA40M Κατασκευαστής Nippon Chemi-Con
Περιγραφή CAP ALUM 1400UF 10% 200V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17095 pcs Φύλλο δεδομένων ERLA201LIN142KA40M.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±10%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm)
Σειρά RLA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 5.66A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 8.49A @ 50kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.559" (14.20mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.673" (42.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 1400µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 1400µF