EMZR350ARA331MHA0G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EMZR350ARA331MHA0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nippon Chemi-Con
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.EMZR350ARA331MHA0G.pdf2.EMZR350ARA331MHA0G.pdf3.EMZR350ARA331MHA0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMZR350ARA331MHA0G Κατασκευαστής Nippon Chemi-Con
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά Alchip™- MZR Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 425mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 850mA @ 100kHz Ακροαματικότητα AEC-Q200
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 565-5149-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 80 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 80 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 330µF εφαρμογές Automotive