EMLE100ADA221MHA0G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Φύλλα δεδομένων: EMLE100ADA221MHA0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMLE100ADA221MHA0G Κατασκευαστής Nippon Chemi-Con
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 121301 pcs Φύλλο δεδομένων EMLE100ADA221MHA0G.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά Alchip™- MLE Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 141mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 152.28mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Ισόβια @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.406" (10.30mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 8000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 220µF