EGXL160ELL331MJC5S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EGXL160ELL331MJC5S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nippon Chemi-Con
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: EGXL160ELL331MJC5S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EGXL160ELL331MJC5S Κατασκευαστής Nippon Chemi-Con
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 353961 pcs Φύλλο δεδομένων EGXL160ELL331MJC5S.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά GXL Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 400mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 800mA @ 100kHz Ακροαματικότητα AEC-Q200
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 170 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
χωρητικότητα 330µF εφαρμογές Automotive