E36D401CSS472MEA5M
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
E36D401CSS472MEA5M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nippon Chemi-Con
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Φύλλα δεδομένων: E36D401CSS472MEA5M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
16 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος E36D401CSS472MEA5M Κατασκευαστής Nippon Chemi-Con
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2630 pcs Φύλλο δεδομένων E36D401CSS472MEA5M.pdf
Τάση - Ονομαστική 400V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" Dia (76.20mm)
Σειρά U36D Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 11.06A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 15.484A @ 3kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.250" (31.75mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.125" (104.78mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 38.8 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 38.8 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 4700µF