UVZ1A470MDD1TD
NichiconNichicon
UVZ1A470MDD1TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UVZ1A470MDD1TD.pdf2.UVZ1A470MDD1TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UVZ1A470MDD1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1027858 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UVZ1A470MDD1TD.pdf2.UVZ1A470MDD1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά UVZ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 68mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 136mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-13434-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 47µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UVZ1A470MDH
UVZ1A470MDH
Κατασκευαστές: Nichicon
Σε απόθεμα: 4282 pcs
Κατεβάστε: UVZ1A470MDH.pdf
RFQ
UVZ1A333MRD
UVZ1A333MRD
Περιγραφή: CAP ALUM 33000UF 20% 10V RADIAL
Κατεβάστε: UVZ1A333MRD.pdf
RFQ
UVZ1A470MDD
UVZ1A470MDD