UVY2G330MHD1TN
NichiconNichicon
UVY2G330MHD1TN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UVY2G330MHD1TN.pdf2.UVY2G330MHD1TN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UVY2G330MHD1TN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77667 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UVY2G330MHD1TN.pdf2.UVY2G330MHD1TN.pdf
Τάση - Ονομαστική 400V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά UVY Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 170mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 272mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-7470-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 33 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 33µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UVY2G330MHD
UVY2G330MHD
Κατασκευαστές: Nichicon