UVY2E3R3MED1TA
NichiconNichicon
UVY2E3R3MED1TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3.3UF 20% 250V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UVY2E3R3MED1TA.pdf2.UVY2E3R3MED1TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UVY2E3R3MED1TA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 3.3UF 20% 250V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 514095 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UVY2E3R3MED1TA.pdf2.UVY2E3R3MED1TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά UVY Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 28mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 44.8mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 3.3µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UVY2E331MRD
UVY2E331MRD
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 330UF 20% 250V RADIAL
Σε απόθεμα: 62379 pcs
Κατεβάστε: UVY2E331MRD.pdf
RFQ
UVY2E3R3MED
UVY2E3R3MED