UVY2E101MHD1TN
NichiconNichicon
UVY2E101MHD1TN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UVY2E101MHD1TN.pdf2.UVY2E101MHD1TN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UVY2E101MHD1TN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 97660 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UVY2E101MHD1TN.pdf2.UVY2E101MHD1TN.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά UVY Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 310mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 496mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-12982-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 33 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 100µF εφαρμογές General Purpose