UVY2D4R7MED1TD
NichiconNichicon
UVY2D4R7MED1TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UVY2D4R7MED1TD.pdf2.UVY2D4R7MED1TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UVY2D4R7MED1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 844246 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UVY2D4R7MED1TD.pdf2.UVY2D4R7MED1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά UVY Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 35mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 493-12976-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 4.7µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UVY2D4R7MED1TA
UVY2D4R7MED1TA
Κατασκευαστές: Nichicon
Κατεβάστε: UVY2D4R7MED1TA.pdf
RFQ
UVY2D4R7MED
UVY2D4R7MED