UVY2A3R3MDD1TA
NichiconNichicon
UVY2A3R3MDD1TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UVY2A3R3MDD1TA.pdf2.UVY2A3R3MDD1TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UVY2A3R3MDD1TA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1140961 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UVY2A3R3MDD1TA.pdf2.UVY2A3R3MDD1TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά UVY Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 29mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 58mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 3.3µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UVY2A470MPD1TA
UVY2A470MPD1TA
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Σε απόθεμα: 423491 pcs
Κατεβάστε: UVY2A470MPD1TA.pdf
RFQ
UVY2A3R3MDD
UVY2A3R3MDD