UVY2A100MDD1TD
NichiconNichicon
UVY2A100MDD1TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UVY2A100MDD1TD.pdf2.UVY2A100MDD1TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UVY2A100MDD1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1612463 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UVY2A100MDD1TD.pdf2.UVY2A100MDD1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά UVY Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 50mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 100mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-12947-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 10µF εφαρμογές General Purpose