UVY1A222MPD1TD
NichiconNichicon
UVY1A222MPD1TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UVY1A222MPD1TD.pdf2.UVY1A222MPD1TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UVY1A222MPD1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 410418 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UVY1A222MPD1TD.pdf2.UVY1A222MPD1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά UVY Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 705mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 810.75mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-12889-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 2200µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UVY1A331MED1TA
UVY1A331MED1TA
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Κατεβάστε: UVY1A331MED1TA.pdf
RFQ
UVY1A222MPD
UVY1A222MPD