UVR1H471MHD1AA
NichiconNichicon
UVR1H471MHD1AA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UVR1H471MHD1AA.pdf2.UVR1H471MHD1AA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UVR1H471MHD1AA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5515 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UVR1H471MHD1AA.pdf2.UVR1H471MHD1AA.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά UVR Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 760mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.14A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα UVR1H471MHD1AACT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 470µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UVR1H471MHD1TO
UVR1H471MHD1TO
Κατασκευαστές: Nichicon
Σε απόθεμα: 370179 pcs
Κατεβάστε: UVR1H471MHD1TO.pdf
RFQ
UVR1H472MRA6
UVR1H472MRA6
Περιγραφή: CAP ALUM 4700UF 20% 50V RADIAL
Σε απόθεμα: 5976 pcs
Κατεβάστε: UVR1H472MRA6.pdf
RFQ
UVR1H471MHD
UVR1H471MHD