UVR1H332MRA6
NichiconNichicon
UVR1H332MRA6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UVR1H332MRA6.pdf2.UVR1H332MRA6.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UVR1H332MRA6
Αριθμός εξαρτήματος UVR1H332MRA6 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5835 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UVR1H332MRA6.pdf2.UVR1H332MRA6.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm)
Σειρά UVR Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.45A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.8175A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 3300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 3300µF εφαρμογές General Purpose