UVP1V470MPD1TD
NichiconNichicon
UVP1V470MPD1TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UVP1V470MPD1TD.pdf2.UVP1V470MPD1TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UVP1V470MPD1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 332487 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UVP1V470MPD1TD.pdf2.UVP1V470MPD1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά UVP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 120mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 240mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Bi-Polar Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-12723-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 47µF εφαρμογές General Purpose