UVK2D4R7MED1TD
NichiconNichicon
UVK2D4R7MED1TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UVK2D4R7MED1TD.pdf2.UVK2D4R7MED1TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UVK2D4R7MED1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 448567 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UVK2D4R7MED1TD.pdf2.UVK2D4R7MED1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά UVK Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 50mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 80mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-12630-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 4.7µF εφαρμογές General Purpose