UUN1J331MRQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UUN1J331MRQ1ZD.pdf2.UUN1J331MRQ1ZD.pdf3.UUN1J331MRQ1ZD.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UUN1J331MRQ1ZD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.831" L x 0.831" W (21.10mm x 21.10mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.787" Dia (20.00mm)
Σειρά UUN Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 590mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 885mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Bi-Polar Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.886" (22.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 330µF εφαρμογές General Purpose