UUJ1A332MNQ6MS
NichiconNichicon
UUJ1A332MNQ6MS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3300UF 20% 10V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UUJ1A332MNQ6MS.pdf2.UUJ1A332MNQ6MS.pdf3.UUJ1A332MNQ6MS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
225 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UUJ1A332MNQ6MS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 3300UF 20% 10V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά UUJ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.15A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.886" (22.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 3300µF